معرفی شرکت

  شرکت مهندسین مشاور سرمایه گذاری مسکن (سهامی خاص) یکی از شرکت های تابعه شرکت سرمایه گذاری مسکن (سهامی عام) می باشد که در زمینه طراحی ، نظارت و مدیریت پروژه های عمرانی در رشته های معماری ، سازه و تاسیسات مکانیکی و الکترونیکی فعالیت گسترده ای در اقصی نقاط کشور را در کارنامه خود دارد .

این شرکت همزمان با تاسیس شرکت سرمایه گذاری مسکن در سال 1369 تحت عنوان معاونت فنی آن فعالیت خود را آغاز نمود و از سال 1385 به دنبال تغییر ساختار شرکت متبوع از سیستم متمرکز به هلدینگ که در راستای چابکسازی سازمان به کسب استقلال شعب و واحدهای ذیربط انجامید. 

مهندسین سرمایه گذاری مسکن با دارا بودن گواهینامه پایه یک صلاحیت خدمات مشاوره ، عضویت در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران و با پشتوانه 28 سال تجربه ، تا کنون مسئولیت طراحی ، نظارت و مدیریت بیش از 61.000 واحد مسکونی ، پروژه های تجاری ، اداری و آموزشی با زیربنای تقریبی 458.000 متر مربع را برعهده داشته است .

0000

0000

درباره شرکت مشاور

شرکت مهندسین مشاور سرمایه گذاری مسکن (سهامی خاص) در زمینه طراحی ، نظارت و مدیریت پروژه های عمرانی در رشته های معماری ، سازه و تاسیسات مکانیکی و الکترونیکی فعالیت گسترده ای در اقصی نقاط کشور را در کارنامه خود دارد.

ارتباط با ما

آدرس : تهران، میرداماد خیابان شاه نظری، پلاک 8، شرکت سرمایه گذاری مسکن

تل لوگو

تلفن  : 02122922156 

ایمیل  IR_HIC@YAHOO.COM